Przechodząc obok cukierni przystajesz, by obejrzeć efektownie ozdobione wypieki? Pieczenie to twoje hobby? Wśród rodziny i znajomych panuje pogląd, że potrafisz stworzyć pyszny tort na każdą okazję i słyniesz z niebanalnych pomysłów? Dostępne w supermarketach ozdoby nie wystarczają? Szukasz nowych inspiracji i akcesoriów, które pozwolą ci w domowym zaciszu stworzyć jeszcze piękniejsze i smaczniejsze słodkości? Nic prostszego! Wystarczy skorzystać z bogatej oferty internetowych sklepów.

Dostępne produkty

Hurtownie i zakłady zaopatrujące cukiernie, piekarnie i lodziarnie w sprzedaży internetowej (również dla klientów indywidualnych) oferują bardzo szeroki wybór dekoracji, akcesoriów i narzędzi cukierniczych. Znajdziesz w nich wszystko to, dzięki czemu pieczenie i zdobienie własnych wypieków jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

Dekoracje cukiernicze – do wyboru, do koloru

Masa cukrowa w kolorze, jaki tylko sobie wymarzysz, figurki zwierząt, bobasów, samochodów, policjantów i wielu innych, czekoladowe koraliki, kwiaty, opłatki z bajkowymi postaciami, konfetti serduszka/gwiazdki, jadalny brokat, waflowe posypki – to tylko kilka przykładów dekoracji cukierniczych, które możesz nabyć w internetowych sklepach. Dzięki nim stworzysz tematyczne torty w dowolnej kolorystyce, oryginalnie udekorujesz świąteczne pierniki, wielkanocnego mazurka oraz ciekawie ozdobisz babeczki na spotkanie z przyjaciółmi.

Akcesoria, które ułatwią dekorowanie

Masz już wymarzone dekoracje cukiernicze. Teraz warto pomyśleć o narzędziach i akcesoriach, które pozwolą ci stworzyć własne ozdoby i ułatwią np. modelowanie w masie cukrowej. Z pewnością pomocne będą worki do detali, tylki, czyli zestawy końcówek, packi dekoratorskie do zdobienia krawędzi, wałki do mas cukrowych, silikonowe maty do koronek, wycinarki różnych kształtów (np. misie, kwiatki), a także kleje spożywcze i barwniki.
A zatem – skompletuj swój zestaw i do dzieła!

Więcej na Dekoracje cukiernicze – Savpol. Wejdź i sprawdź kompleksową ofertę.

BRAK KOMENTARZY