Dzisiejsze czasy spowodowały, że nasz organizm jest wręcz przeładowany szkodliwymi substancjami. Bez pomocy, nie jest w stanie sam ich przetworzyć, ani wydalić. Toksyny dostają się przez pokarm, napoje, a nawet przez wdychane powietrze czy stresogenny tryb życia. Gdy czujemy się zmęczeni i drażliwi, dokuczają nam zaburzenia trawienia, zaparcia i wzdęcia, a nasza waga wciąż wzrasta to znak, że organizm potrzebuje oczyszczenia.

Czym jest detoksykacja?

To proces polegający na odtruwaniu organizmu – usuwaniu z niego szkodliwych toksyn i nagromadzonych zanieczyszczeń. Sokowy detox, jaki proponuje Kuźnia Zdrowia, to skarbnica antyoksydantów, mikroskładników, enzymów i prozdrowotnych związków bioaktywnych. Owocowo – warzywne koktajle oraz świeżo wyciskane soki są nie tylko smaczne, ale też pożywne i zdrowe! Podczas detoksykacji bowiem wydalane są szkodliwe substancje, pasożyty i metale ciężkie, dzięki czemu oczyszcza się jelito grube, wątroba i krew. Cenną wartością są również dodatki do soków, jakie proponuje Kuźnia Zdrowia – takie jak suszone pędy młodego jęczmienia, acerola, liofilizowana pokrzywa, czysty sok aloesowy, aronia, kurkuma, maca czy chlorella.

Kiedy się zdecydować i co można zyskać?

Jeśli odczuwamy chroniczne zmęczenie, nie mamy energii i coraz częściej nic nam się nie chce to znak, że nasz organizm chce nam coś przekazać. A jeśli w połączeniu z tymi objawami obserwujemy częste bóle głowy i stawów to można przypuszczać, że czas na detoksykację. Sokowy detox opisywany na www.kuźnia-zdrowia.pl to zaledwie trzy dni, które pomogą lepiej się poczuć, zrzucić kilka zbędnych kilogramów, uwolnić energię i odzyskać siły witalne. A zatem nie ma na co czekać! Sięgnijmy po zdrowie i witalność zamknięte w owocach i warzywach!

BRAK KOMENTARZY