Prowadzisz własną firmę, jednak ciągle nie notujesz zadowalających zysków? Posiadasz stronę internetową, lecz do tej pory pozwoliła Ci ona pozyskać jedynie kilku klientów? Musisz więc zdawać sobie z tego sprawę, że jeżeli nie ma Cię na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google, to tak naprawdę nie istniejesz.

Czego nauczysz się w trakcie szkolenia SEO?

Pozycjonowanie stron internetowych to szereg działań prowadzonych zgodnie ze strategią dostosowaną do algorytmów wyszukiwarek. W trakcie szkolenia SEO możesz dowiedzieć się, od czego najlepiej rozpocząć. Poznasz m.in. tajniki właściwej optymalizacji kodu strony, bezpieczne techniki linkowania zewnętrznego i wewnętrznego, a także zasady skutecznego prowadzenia własnego zaplecza pozycjonującego. W trakcie szkolenia z zakresu pozycjonowania nauczysz się obsługiwać portal z poziomu systemu CSM – będziesz w stanie dodawać treści na stronę, wstawiać dane meta, a także na bieżąco aktualizować zawartość witryny.

Dlaczego warto zdobyć wiedzę z zakresu pozycjonowania?

Jeżeli uda Ci się osiągnąć wysokie pozycje na popularne frazy w swojej branży, Twoja strona internetowa będzie generować znacznie większy ruch niż dotychczas. Dzięki temu błyskawicznie zwiększysz sprzedaż, osiągając przewagę konkurencyjną nad konkurentami. Takie efekty osiągniesz jednak tylko wówczas, jeżeli udasz się na szkolenie prowadzone przez specjalistę SEO z wieloletnim doświadczeniem. Wyłącznie taka osoba jest bowiem w stanie przekazać rzetelną i sprawdzoną w praktyce wiedzę.

Sięgnij po ofertę na: acomputers.pl/

BRAK KOMENTARZY