Wypadki mają to do siebie, że nie jesteśmy w stanie ich przewidzieć. Wypadek w ruchu samochodowym, wypadek w pracy, potrącenie przez samochód – możliwości jest wiele. Problem jest znacznie większy, kiedy nieszczęśliwy wypadek ma miejsce poza granicami kraju. Co powinniśmy wtedy zrobić? Jak ubiegać się o odszkodowanie?

Wypadek w pracy lub też sytuacja, w której znamy sprawcę

W przypadkach, kiedy winowajca wypadku czy potrącenia jest nam znany – problem jest minimalny. Wystarczy podać jego dane w ubezpieczalni i czekać na dalszy rozwój wydarzeń. Istotne jest także to, że o odszkodowanie może ubiegać się każda osoba, która uległa wypadkowi w UK nie ze swojej winy. Aby udowodnić wypadek posłuż się wypisem z izby przyjęć, kopią wpisu do księgi wypadków pracy czy też policyjnym raportem. Jeśli ubezpieczyciel uzna, że ma nie dość dowodów do przyznania odszkodowania sprawa może trafić na wokandę sądową! Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko.

Nielegalna praca w UK

Jeśli pracujesz w UK w szarej strefie problem w czasie wypadku może być podwójny. Nie musisz się jednak martwić. Dzisiaj wyspecjalizowane firmy zadbają o Twój komfort. W Twoim imieniu będą wnioskować o odpowiednie odszkodowanie.

Miałeś wypadek na terenie UK? Zajrzyj na stronkę http://www.wypadki.co.uk i walcz o swoje odszkodowanie

BRAK KOMENTARZY