Tajwańska firma Kymco jest jednym z największym producentów quadów, motocykli oraz skuterów. Eksportują oni swoje pojazdy do wielu państw europejskich. Jest to firma posiadająca zgoła inną koncepcje w porównaniu do takich koncernów jak Kawasaki czy Suzuki jeżeli chodzi o produkcje jednośladów oraz quadów. Nie bazuje ona na motocyklach typu motocross czy tzw. ścigaczach – pojazdach mogących osiągać bardzo duże prędkości. Głównymi odbiorcami produktów firmy Kymco są młodzi adepci motoryzacyjni oraz osoby ceniące sobie przede wszystkim spokój oraz komfortową jazdę. Salonem, który prowadzi dystrybucje pojazdów produkowanych przez tajwański koncern jest przedsiębiorstwo Moto Hangar.

Motocykle o pojemności do 125 centymetrów sześciennych

Jednoślady, które można zakupić na stronie www.motohangar.pl mają jedno, niezwykle istotne ograniczenie (które jest jednocześnie dużą zaletą dla osób nie posiadających prawa jazdy kategorii A). Mianowicie, firma Kymco skupia się na produkowaniu motocykli o pojemności silnika do 125 centymetrów sześciennych. Oznacza to, że takim pojazdem może poruszać się osoba, która ukończyła 18 rok życia i z pozytywnym skutkiem ukończyła egzamin na prawo jazdy i posiada kategorie B. Dysponując dokumentem poświadczającym zdobycie uprawnień pozwalającym poruszać się pojazdami nieprzekraczającymi 3,5 tony, mamy również możliwość zakupu oraz korzystania z motocyklu o silniku do 125 centymetrów sześciennych.

Model Pulsar S 125

Jest to jeden z motocykli dostępnych na polskim rynku od tajwańskiej firmy Kymco. Jego stylistykę można określić jako ponadczasową. Bardzo dobrze sprawdza się podczas jazdy w mieście jak i w trakcie wakacyjnych wypadów poza jego teren. Jest on niezwykle prosty w obsłudze; poradzić z nim powinna sobie zarówno osoba doświadczona, jak i ta nieposiadająca wcześniej żadnej styczności z tego rodzaju pojazdami.

BRAK KOMENTARZY