Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad kupnem nowego samochodu? A może masz firmę i potrzebujesz auto w leasingu? Dobrze trafiłeś! Wyprzedaż rocznika 2016 trwa! Wybierz swojego Forda i zaoszczędź nawet 21 000 złotych.

Ford Kuga

Model, który zachwyca stylistyką, elegancją oraz inteligentnymi rozwiązaniami. Napęd na cztery koła, bezdotykowe otwieranie i zamykanie bagażnika, system Active City Stop, zapobiegający kolizjom przy niewielkich prędkościach, czy zaawansowana technologia obsługi głosowej z funkcją wzywania pomocy, sprawiają, że pod każdym względem jest to SUV na najwyższym poziomie. Dodatkowo teraz zaoszczędzasz nawet do 21 500 zł.

Ford Fiesta

Kultowy model w odmienionej wersji. Dzięki silnikowi EcoBoost jest niezwykle dynamiczny, a zarazem ekonomiczny. Zachwyca również całkiem nowym wyglądem. Dostępny w wersji 3- i 4-drzwiowej. Oszczędzasz do 12 000 zł.

Ford Focus

Przeprojektowane nadwozie, wyraziste linie, eleganckie wnętrze, innowacyjne rozwiązania techniczne – to właśnie Focus rocznik 2016. Co więcej, nowej generacji silniki wysokoprężne i spalinowe o dużej mocy i wyjątkowej ekonomice. Taniej nawet o 12 00 zł.

Ford C-Max

Wymarzony samochód dla 5-osobowej rodziny. Eleganckie nadwozie, funkcjonalne wnętrze, dobrze przemyślane rozwiązania transportowe i zdecydowanie bardziej ekologiczne i oszczędne silniki wpływają na bardzo wysoki komfort jazdy. Oszczędzasz 10 000 zł.

Ford Mondeo

Dynamiczna linia nadwozia, supernowoczesna stylistyka, elegancja, niesamowita moc i wydajność składają się na wyjątkowy charakter tego modelu. Dodatkowo Mondeo wyposażony jest w reflektory LED (jako jeden z pierwszych Fordów w Europie) oraz tylne nadmuchiwane pasy bezpieczeństwa (w razie wypadku). Taniej o 12 000 zł.

Wybierz swojego Forda!

Sprawdź ofertę na http://www.ursyncar.pl

BRAK KOMENTARZY