Seks nie jest dziś wstydliwym tematem. O wielu rzeczach się rozmawia, między sobą, między koleżankami, kumplami… A my przedstawiamy Wam kilka ciekawostek, o których możecie nie wiedzieć – zabłyśnijcie w towarzystwie przekazując je dalej!

Ciekawostki o seksie

Sperma ma wiele działań, a jednym z nich jest to, że działa przeciwzmarszczkowo! Teza jest oczywiście potwierdzona naukowo, sperma działa lepiej niż nie jedna maseczka i najlepszy krem z drogerii. Plemniki w spermie to zaledwie 1% zaś reszta to cukry, woda, witaminy a także potas czy magnez!

Średnia długość fiuta w erekcji wynosi około 13,5 – 14,5cm. zaś największy penis na świecie mierzy podobno 35cm… to jednak nie potwierdzone info! a szkoda!

Kobieta może zajść w ciążę nawet tydzień po stosunku.

Seks jest jak ostra jazda na rowerze. Podczas seksu możemy spalić nawet 200 kalorii!

Kiedy mężczyzna żuje seler… wydziela feromony – dzięki temu może się wydać dużo atrakcyjniejszy dla kobiety. Szok?

Kobiety noszące szpilki, mają dużo bardziej intensywne orgazmy.

Mężczyźni mają aż 9 erekcji w ciągu jednej nocy (podczas snu).

Aż 1/3 kobiet przyznaje, że nie doświadczyła orgazmu ze swoim partnerem podczas seksu.

Wiele kobiet nie wyobraża sobie seksu podczas okresu… A szkoda – kobiety mają wtedy dużo intensywniejsze doznania i same orgazmy. Są bardziej wrażliwe na dotyk.

Pierwsze prezerwatywy były zrobione z baranich jelit…

Aż 3% kobiet podczas seksu zastanawia się co ugotować na obiad…

Wiecie więcej? Może macie coś do dodania od siebie? Niektóre fakty mogą faktycznie szokować, ale cóż… Życie zaskakiwało i będzie zaskakiwać – w sprawach seksu tym bardziej. Warto by było pomyśleć ile takich faktów jeszcze zostało nieodkrytych!

Źródło: porno-gwalty.pl

BRAK KOMENTARZY