Amerykańskie Fordy z serii Transit są obecne na rynku już od przeszło pięćdziesięciu lat. Poszczególne modele z tej serii mogą charakteryzować się zwykłym dostawczym nadwoziem bądź być przeznaczone do przewozu osób. Seria Transit w 1965 roku zastąpiła produkowane wcześniej Fordy Thames. Był on wielokrotnie nagradzany za swoją wszechstronność oraz wygodę w użytkowaniu. Transit jest największym vanem w swojej klasie. Charakteryzuje się różnymi wersjami kabin, zróżnicowanymi mocami silnika oraz wysokością dachu zależną od danego modelu. Jednym z dealerów prowadzących sprzedaż samochodów z tej serii jest firma Ursyn Car.

Ford Transit Connect

Jest to model który był produkowany przez ponad dziesięć lat. Ford Transit Connect w najnowszej wersji jest wyposażony w bardzo dużą przestrzeń ładunkową. Posiada również niezwykle funkcjonalną klapę w przegrodzie umożliwiającą transportowanie ładunków których przewiezienie nie byłoby możliwe w innych autach tej klasy. W Fordzie Transit Connect możliwe jest przewożenie przedmiotów do trzech metrów długości np. drabinę lub metalowe rurki. Z innymi, również bardzo interesującymi zaletami tego modelu można zapoznać się na stronie www.ursyncar.pl.

Ford Transit Custom

W tym modelu wyprodukowanym przez francuski koncern Ford zachwyt budzi między innymi niezwykle profesjonalny wygląd oraz fakt, że wszystkie modele z serii Transit Custom wyposażone są w wiele zaawansowanych technologicznie systemów. Możliwa jest m.in. obsługa głosowa wielu umieszczonych w pojeździe urządzeń oraz ładowanie akumulatora wykorzystując system odzyskiwania energii. Ford Transit Custom jest wyposażony również w system ostrzegania kierowcy przed zjazdem z zajmowanego przez niego pasa ruchu oraz sprawdzanie jego uwagi podczas prowadzenia samochodu.

BRAK KOMENTARZY