Niezaprzeczalny jest fakt, iż wybór odpowiedniego oprogramowania dla firmy jest ułatwieniem w jej prowadzeniu. Dzięki profesjonalnemu systemowi możliwe staje się sprawniejsze zarządzanie firmą, rozdysponowanie zadań czy błyskawiczna wymiana informacji między pracownikami. Oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV jest jednak nie tylko funkcjonalne, ale też mobilne – umożliwia bowiem dostęp do systemu z dowolnego miejsca na świecie, o dowolnym czasie i z każdego urządzenia mobilnego. Jednak wybór systemu informatycznego to tylko wstęp do usprawnienia przedsiębiorstwa. Drugim – równie ważnym etapem, jest jego wdrożenie.

Kto się tym zajmie?

Jeśli już zakupimy oprogramowanie, ważnym jest, aby zostało ono prawidłowo wgrane, a jego możliwości w pełni wykorzystane. O powodzeniu wdrożenia decyduje szereg różnych zmiennych. Podstawą jednak jest zespół kompetentnych profesjonalistów, na przykład z firmy NAV24, którzy posiadają doświadczenie we wdrażaniu systemu. Mimo, iż korzystają ze sprawdzonej metodyki wdrażania Sure Step Microsoft Dynamics, to jednak do każdej firmy podchodzą w sposób indywidualny.

Sure Step Microsoft Dynamics

Zastosowanie metodyki Sure Step gwarantuje wczesne rozpoznanie potrzeb i wymagań użytkowników systemu, umożliwiając dokładniejsze zaplanowanie projektu, a jednocześnie większą kontrolę nad czasem wdrożenia. Dzięki temu łatwiej dokładnie zidentyfikować oczekiwania klientów oraz czuwać nad przebiegiem projektu i jego bezpieczeństwem. Jak zapewnia NAV24, cenne jest, iż wdrożenie przy pomocy Sure Step Microsoft Dynamics składa się z zaplanowanych etapów, określonych dla każdej osoby. Pierwszym etapem jest analiza przedwdrożeniowa, drugim opracowanie projektu, trzecim dostosowanie projektu i testy, a etapem czwartym, ostatnim uruchomienie systemu warz z asystą i serwisem. Calośc gwarantuje powodzenie.

Zobacz na stronie https://nav24.pl jak nowoczesne systemy technologiczne mogą pomóc Twojej firmie

BRAK KOMENTARZY