Podczas kongresów, targów, eventów czy konferencji bardzo duże znaczenie ma ich obsługa. Organizatorzy dbają, by ich wydarzenia były atrakcyjne, przyciągały uwagę gości oraz na długo zapadały w pamięć. I tu pomocne staję się, coraz bardziej popularne, profesjonalne agencje hostess i modelek. Są bowiem idealnym rozwiązaniem przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych.

Kim są hostessy i modelki?

Osoby zatrudniane w agencjach cechują się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, wdziękiem i idealną figurą. To przede wszystkim osoby o wysokiej kulturze osobistej – ambitne, komunikatywne, punktualne, rzetelne. Wyróżniają się również inteligencją, wykształceniem i obyciem – z pewnością odnajdą się z każdej sytuacji. Hostessy i modelki wynajmowane są na targi, bankiety, gale i firmowe eventy. Są poszukiwane przy okazji organizacji sesji zdjęciowych i pokazów mody. Pomagają w promocji produktów, rozdają firmowe gadżety, witają gości i wskazują miejsca siedzące. Widywane również w reklamach oraz na ekspozycjach samochodów i motocykli. Z kolei hostessy tłumaczki są niezbędne podczas międzynarodowych kongresów i konferencji.

Dlaczego warto skorzystać z oferty agencji?

Niezwykle wiele zależy od pierwszego kontaktu, rozmowy z klientami czy rozdania materiałów reklamowych. Hostessy wspierają działania klientów, a jednocześnie potrafią uatrakcyjnić wydarzenie. Agencje dostosowują się do preferencji organizatorów, a dzięki indywidualnemu podejściu, gwarantują dopasowanie odpowiednich hostess do wydarzenia. Działają na terenie całej Polski, a niektóre również poza jej granicami. Bez względu na to, czy potrzebna jest jedna, dwie czy kilka modelek, warto zwrócić się w tej kwestii do profesjonalistów.

Szukasz profesjonalnej agencji hostess i modelek? Wejdź na http://papilioagency.com/

BRAK KOMENTARZY