Czasy, gdy nasze wszystkie łóżka ubrane były jedynie w białe pościele minęły bezpowrotnie. Dziś bogactwo wzorów i kolorów występujących na poszewkach zaskakuje nie jedną osobę. Dostępne modele sprawiają, że oryginalna pościel staje się elementem dekoracyjnym naszej sypialni. Modele są tak urozmaicone, że mogą współgrać z aranżacją wnętrza. Ponadto oferowana na www.dekorativa.pl oryginalna pościel pasuje zarówno do pokoju osób dorosłych, jak również dzieci i nastolatków. 

Oryginalna pościel – wzór przyrodniczy

Spędzanie czasu na łonie natury niesie ze sobą wiele korzyści. Niestety w dzisiejszym zabieganym świecie zwyczajnie brakuje nam na to czasu i nie mamy tak częstego kontaktu z przyrodą, jak byśmy sobie tego życzyli. Namiastką mogą zatem okazać się oryginalna pościel od firmy Dekorativa, gdzie wzory zaczerpnięte są właśnie z otaczającej nas przyrody. Zielone drzewa, wielobarwne kwiaty, szumiące wodospady, rajskie plaże czy statki na błękitnym oceanie to tylko nieliczne propozycje. Motywy przedstawiają bowiem również świat fauny: dzikie lwy i pantery, delikatne motyle czy słodkie szczeniaki. Ponadto oryginalna pościel pozwala nawet przenieść się do europejskich stolic – francuskiego Paryża, włoskiego Rzymu czy angielskiego Londynu. 

 

Oryginalna pościel – wzór geometryczny

Motywy zaczerpnięte z przyrody to nie jedyne wzory. Alternatywą jest oryginalna pościel w figury geometryczne – modne i ponadczasowe. I chociaż tradycyjna krata nadal jest jedną z najchętniej wybieranych, to znaleźć można również inne motywy. Kolorowe trójkąty, różnej wielkości sześciany czy koła z pewnością będą pasowały do niejednej sypialni. Przez klientów doceniane są także modele w pastelowe lub bardziej wyraziste zygzaki. 

 

BRAK KOMENTARZY