Znalezienie tłumacza dzisiaj nie powinno być dla nas większym problemem – tłumacze ogłaszają się przede wszystkim w sieci, bez problemu znajdziemy również wiele biur tłumaczeniowych. Z których usług warto skorzystać? Z pewnością nie warto powierzać ważnych dokumentów osobie, której referencji nie znamy. Tym bardziej, jeśli chodzi o dokumenty wymagające pracy tłumacza przysięgłego.

Skąd bierze się cena?

W przypadku biur tłumaczeniowych cena uzależniona jest od kilku czynników. Przede wszystkim jest to dany język obcy. Jeśli tłumaczenie dotyczy języka angielskiego czy niemieckiego cena nie będzie wygórowana. Więcej zapłacimy za języki mniej popularne: portugalski, chorwacki. Najwięcej pieniędzy kosztować nas będą tłumaczenia dotyczące języków rzadko spotykanych, jak. Np. koreański. Kolejna ważna sprawa to czy dokument ma być tłumaczony na język polski czy z języka polskiego.

Ile czasu zajmuje tłumaczenie danego dokumentu?

Wszystko zależy od tego, ile stron formatu A4 posiada dany dokument oraz czy zlecenie ma być wykonane w normalnym czasie czy też ekspresowo. W drugim przypadku zlecenie może kosztować znacznie więcej. Cena za zwykłe tłumaczenie obejmuje zazwyczaj do 5 stron dziennie.

Wejdź na stronę https://euro-tlumaczenia.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą biura tłumaczeń z Warszawy

BRAK KOMENTARZY