Prowadzenie piekarni lub cukierni, albo piekarnio-cukierni, to przedsięwzięcie pełne wyzwań i wymagające pracy na pełnych obrotach. Po świeży chleb lub bułki rano przyjdzie niemało osób, a i znajdą się tacy, którzy skuszą się na pączka do porannej kawy. Bez względu na okoliczności, wypieki potrzebne są zawsze, tak jak potrzebne są składniki, naczynia i przedmioty niezbędne do ich wykonania. Wszystkie te produkty można znaleźć w jednym miejscu – wystarczy rozejrzeć się w swojej okolicy za hurtownią zaopatrującą lokale gastronomiczne, piekarnie, lodziarnie i cukiernie.

Zaopatrzenie piekarni i cukierni – Małopolska

Jeżeli prowadzicie piekarnię lub cukiernię w Małopolsce, najwięcej hurtowni znajdziecie w rejonie Krakowa. Jedną z pierwszych jest hurtownia BSM-G, która znajduje się w Pawlikowicach obok Wieliczki. To miejsce, gdzie nie tylko można zamówić potrzebne składniki do pieczenia, foremki, łyżki czy dodatki cukiernicze, ale to również firma zajmująca się prowadzeniem szkoleń i targów i warsztatów na temat pieczenia. Wszystko za jednym zamachem.

Inną hurtownią jest na przykład Dimex, który znajduje się w Krakowie. W swojej ofercie posiada nie tylko składniki spożywcze potrzebne do pieczenia dla cukierni i piekarni, ale również dekoracje, które można użyć do wyrobów cukierniczych.

Wybierz najlepszą opcję

Zawsze kieruj się dobrem swoich klientów i wybieraj te hurtownie, które oferują składniki najwyższej jakości. Dzięki temu również twoje wypieki będą dużo lepiej smakowały i szybciej znajdą nabywców.

Wejdź i sprawdź ofertę na: Hurtownia cukiernicza – Savpol

BRAK KOMENTARZY